16. Cesta zimní krajinou

Autor: Jaroslav Panuška
(1872)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 22,5 cm, šířka: 31,7 cm, rámování: 32 x 42,1 cm

Konec aukce: 09.01.2023 18:25

Dosažená cena: 23 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 600 Kč

Seznam příhozů (59)

16 100 Kč7.1.2023 11:07:58
15 600 Kč5.1.2023 16:34:14
15 100 Kč4.1.2023 19:08:58
15 000 Kč4.1.2023 19:08:58 (limit 3.1.2023 17:49:39)
14 600 Kč4.1.2023 19:08:55 (limit 3.1.2023 17:49:39)
14 100 Kč4.1.2023 19:08:55
13 600 Kč4.1.2023 19:08:51 (limit 3.1.2023 17:49:39)
13 100 Kč4.1.2023 19:08:51
12 600 Kč4.1.2023 19:08:46 (limit 3.1.2023 17:49:39)
12 100 Kč4.1.2023 19:08:46
11 600 Kč3.1.2023 17:49:34
11 100 Kč31.12.2022 21:22:59
10 600 Kč31.12.2022 17:17:26
10 100 Kč31.12.2022 16:16:07
9 800 Kč31.12.2022 16:03:27