14. Letní krajina

Autor: Jaroslav Panuška
(1872)

Signováno vpravo dole
Obraz je za sklem

Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 66,5 cm, rámování: 66 x 82 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 28.04.2019 18:32

Dosažená cena: 39 500 Kč

Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Seznam příhozů (73)

39 500 Kč28.4.2019 18:27:22 (limit 28.4.2019 18:24:13)
39 000 Kč28.4.2019 18:27:22
38 500 Kč28.4.2019 18:26:59 (limit 28.4.2019 18:24:13)
38 000 Kč28.4.2019 18:26:59
37 500 Kč28.4.2019 18:24:13 (limit 28.4.2019 18:24:13)
37 000 Kč28.4.2019 18:20:15
36 500 Kč28.4.2019 18:19:50
36 000 Kč28.4.2019 18:19:31
35 500 Kč28.4.2019 18:16:06
35 000 Kč28.4.2019 18:13:25
34 500 Kč28.4.2019 18:10:54
34 000 Kč28.4.2019 16:51:36
33 500 Kč28.4.2019 16:51:30 (limit 28.4.2019 15:51:41)
33 500 Kč28.4.2019 16:51:30
33 000 Kč28.4.2019 16:51:24 (limit 28.4.2019 15:51:41)