14. Letní krajina

Autor: Jaroslav Panuška
(1872)

Signováno vpravo dole
Obraz je za sklem

Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 66,5 cm, rámování: 66 x 82 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 28.04.2019 18:32

Dosažená cena: 39 500 Kč

Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Seznam příhozů (73)

25 500 Kč25.4.2019 19:20:33
25 000 Kč25.4.2019 19:20:24 (limit 17.4.2019 06:43:31)
25 000 Kč25.4.2019 19:20:33 (limit 17.4.2019 06:43:31)
24 500 Kč25.4.2019 19:20:24
24 000 Kč25.4.2019 19:20:21 (limit 17.4.2019 06:43:31)
23 500 Kč25.4.2019 19:20:21
23 000 Kč24.4.2019 21:06:46 (limit 17.4.2019 06:43:31)
22 500 Kč24.4.2019 21:06:46
22 000 Kč24.4.2019 21:06:30 (limit 17.4.2019 06:43:31)
21 500 Kč24.4.2019 21:06:30
21 000 Kč17.4.2019 06:43:02
20 500 Kč15.4.2019 17:39:19
20 000 Kč14.4.2019 20:50:18
19 500 Kč13.4.2019 18:13:22
19 000 Kč13.4.2019 17:36:02