Signováno vpravo dole
Obraz je za sklem
Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Signováno vpravo dole
Obraz je za sklem
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 66,5 cm, rámování: 66 x 82 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 28.04.2019 18:32
Dosažená cena: 39 500 Kč
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Seznam příhozů (73)