14. Letní krajina

Autor: Jaroslav Panuška
(1872)

Signováno vpravo dole
Obraz je za sklem

Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 66,5 cm, rámování: 66 x 82 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 28.04.2019 18:32

Dosažená cena: 39 500 Kč

Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Seznam příhozů (73)

32 500 Kč28.4.2019 16:51:24
32 000 Kč28.4.2019 16:51:18 (limit 28.4.2019 15:51:41)
31 500 Kč28.4.2019 16:51:18
31 000 Kč28.4.2019 15:51:31
30 500 Kč28.4.2019 15:22:08
30 000 Kč27.4.2019 19:05:47
29 500 Kč27.4.2019 12:36:09
29 000 Kč27.4.2019 12:36:03 (limit 27.4.2019 10:27:09)
29 000 Kč27.4.2019 12:36:03
28 500 Kč27.4.2019 12:35:53 (limit 27.4.2019 10:27:09)
28 000 Kč27.4.2019 12:35:53
27 500 Kč27.4.2019 12:35:41 (limit 27.4.2019 10:27:09)
27 000 Kč27.4.2019 12:35:41
26 500 Kč27.4.2019 10:27:01
26 000 Kč26.4.2019 12:49:37