30. Dívka s růží

Autor: Jakub Obrovský
(1882)

Signováno monogramem vpravo dole, datováno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 47 cm, šířka: 38 cm, rámování: 58,5 x 50,5 cm
Stav: Mírně restaurovaná malba

Konec aukce: 07.11.2022 19:07

Dosažená cena: 40 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (89)

40 000 Kč7.11.2022 19:02:46
39 500 Kč7.11.2022 18:59:44
39 000 Kč7.11.2022 18:56:08
38 500 Kč7.11.2022 18:52:26
38 000 Kč7.11.2022 18:47:59
37 500 Kč7.11.2022 18:43:05
37 000 Kč7.11.2022 18:39:05
36 500 Kč7.11.2022 18:34:13
36 000 Kč7.11.2022 18:31:08
35 500 Kč7.11.2022 18:26:20
35 000 Kč6.11.2022 17:29:34 (limit 4.11.2022 21:38:01)
34 500 Kč6.11.2022 17:29:34
34 000 Kč6.11.2022 17:29:29 (limit 4.11.2022 21:38:01)
33 500 Kč6.11.2022 17:29:29
33 000 Kč5.11.2022 13:39:51 (limit 4.11.2022 21:38:01)