Signováno monogramem vpravo dole, datováno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 47 cm, šířka: 38 cm, rámování: 58,5 x 50,5 cm
Stav: Mírně restaurovaná malba
Konec aukce: 07.11.2022 19:07
Dosažená cena: 40 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (89)