30. Dívka s růží

Autor: Jakub Obrovský
(1882)

Signováno monogramem vpravo dole, datováno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 47 cm, šířka: 38 cm, rámování: 58,5 x 50,5 cm
Stav: Mírně restaurovaná malba

Konec aukce: 07.11.2022 19:07

Dosažená cena: 40 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (89)

16 200 Kč28.10.2022 17:27:53
15 700 Kč28.10.2022 17:27:51 (limit 23.10.2022 18:51:14)
15 200 Kč28.10.2022 17:27:51
14 700 Kč28.10.2022 17:27:49 (limit 23.10.2022 18:51:14)
14 200 Kč28.10.2022 17:27:48
13 700 Kč28.10.2022 17:27:46 (limit 23.10.2022 18:51:14)
13 200 Kč28.10.2022 17:27:46
12 700 Kč28.10.2022 17:27:43 (limit 23.10.2022 18:51:14)
12 200 Kč28.10.2022 17:27:43
11 700 Kč28.10.2022 17:27:39 (limit 23.10.2022 18:51:14)
11 200 Kč28.10.2022 17:27:38
10 700 Kč23.10.2022 18:51:14 (limit 23.10.2022 18:51:14)
10 200 Kč23.10.2022 15:24:46
9 900 Kč23.10.2022 15:24:43 (limit 22.10.2022 20:53:56)
9 600 Kč23.10.2022 15:24:43