180. Buky v oboře

Autor: Otakar Nejedlý
(1883)

Signováno vpravo dole, k obrazu je znalecký posudek
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 23,5 cm, šířka: 28 cm, rámování: 45 x 50 cm

Konec aukce: 07.06.2021 21:11

Dosažená cena: 155 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (114)

155 000 Kč7.6.2021 21:06:30
150 000 Kč7.6.2021 21:05:53
143 000 Kč7.6.2021 21:05:36
138 000 Kč7.6.2021 21:05:23
133 000 Kč7.6.2021 21:05:17
128 000 Kč7.6.2021 21:04:39
123 000 Kč7.6.2021 21:04:32
118 000 Kč7.6.2021 21:04:11
113 000 Kč7.6.2021 21:03:58
108 000 Kč7.6.2021 21:03:14
100 000 Kč7.6.2021 21:03:14 (limit 7.6.2021 21:02:47)
98 000 Kč7.6.2021 21:02:18
97 000 Kč7.6.2021 21:01:37
87 000 Kč7.6.2021 21:01:24
86 000 Kč7.6.2021 21:00:49