Signováno vpravo dole, k obrazu je znalecký posudek
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 23,5 cm, šířka: 28 cm, rámování: 45 x 50 cm
Konec aukce: 07.06.2021 21:11
Dosažená cena: 155 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (114)