73. Mladý horník

Autor: Vilém Wünsche
(1900 - 1984)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 70 cm, šířka: 50 cm, rámování: 87,5 x 68 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 03.11.2025 19:21

Dosažená cena: 11 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (37)

11 500 Kč3.11.2025 19:16:54
11 000 Kč3.11.2025 19:13:46
10 500 Kč3.11.2025 19:13:30
10 200 Kč3.11.2025 19:13:30 (limit 3.11.2025 19:11:41)
10 000 Kč3.11.2025 19:11:41 (limit 3.11.2025 19:11:41)
9 700 Kč3.11.2025 19:11:41
9 400 Kč3.11.2025 19:11:28
9 100 Kč3.11.2025 19:10:23
9 000 Kč3.11.2025 19:10:23 (limit 3.11.2025 19:09:39)
8 800 Kč3.11.2025 19:10:20 (limit 3.11.2025 19:09:39)
8 500 Kč3.11.2025 19:10:20
8 200 Kč3.11.2025 19:09:39 (limit 3.11.2025 19:09:39)
7 900 Kč3.11.2025 19:09:25
7 600 Kč3.11.2025 15:23:56
7 500 Kč3.11.2025 15:23:56 (limit 3.11.2025 12:54:45)