Technika: Olej na kartonu
Výška: 70 cm, šířka: 50 cm, rámování: 87,5 x 68 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 03.11.2025 19:21
Dosažená cena: 11 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč