73. Mladý horník

Autor: Vilém Wünsche
(1900 - 1984)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 70 cm, šířka: 50 cm, rámování: 87,5 x 68 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 03.11.2025 19:21

Dosažená cena: 11 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (37)

3 700 Kč22.10.2025 08:33:51
3 500 Kč22.10.2025 08:09:26 (limit 22.10.2025 08:09:26)
3 300 Kč16.10.2025 10:56:24
3 100 Kč15.10.2025 17:00:20
2 900 Kč10.10.2025 11:01:11
2 700 Kč9.10.2025 16:43:03
2 500 Kč8.10.2025 21:47:03