73. Mladý horník

Autor: Vilém Wünsche
(1900 - 1984)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 70 cm, šířka: 50 cm, rámování: 87,5 x 68 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 03.11.2025 19:21

Dosažená cena: 11 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (37)

7 300 Kč3.11.2025 15:23:15 (limit 3.11.2025 12:54:45)
7 000 Kč3.11.2025 15:23:15
6 700 Kč3.11.2025 15:23:00 (limit 3.11.2025 12:54:45)
6 400 Kč3.11.2025 15:23:00
6 100 Kč3.11.2025 12:54:45 (limit 3.11.2025 12:54:45)
5 800 Kč26.10.2025 16:39:01
5 500 Kč26.10.2025 16:38:50 (limit 22.10.2025 08:09:26)
5 400 Kč26.10.2025 16:38:50
5 100 Kč26.10.2025 16:38:22 (limit 22.10.2025 08:09:26)
4 900 Kč26.10.2025 16:38:22
4 700 Kč26.10.2025 16:38:16 (limit 22.10.2025 08:09:26)
4 500 Kč26.10.2025 16:38:16
4 300 Kč26.10.2025 16:38:01 (limit 22.10.2025 08:09:26)
4 100 Kč26.10.2025 16:38:01
3 900 Kč22.10.2025 08:33:51 (limit 22.10.2025 08:09:26)