4. Růžový akt

Autor: Leopold Musil
(1921)

Narozen 2. 12. 1920 v Lukách nad Jihlavou. Zemřel v roce 1997. Malíř, studoval na akademii výtvarného umění v Praze u prof. Loukoty, Nechleby, Obrovského, Štursy a Krattnera, dále studoval práce v Paříži, vystavoval po celém světě, jeden z mála českých moderních malířů 20. století, jehož význam přerostl naše hranice, mimořádný zjev našeho malířství, široké zastoupení v řadě galerií po světě.
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 77 cm, šířka: 58 cm, rámování: 91 x 71 cm

Konec aukce: 05.04.2020 18:03

Dosažená cena: 7 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 400 Kč

Seznam příhozů (18)

7 100 Kč5.4.2020 17:30:48
6 800 Kč5.4.2020 17:27:23
6 500 Kč18.3.2020 19:43:57 (limit 16.3.2020 15:47:20)
6 200 Kč18.3.2020 19:43:57
5 900 Kč18.3.2020 19:41:03 (limit 16.3.2020 15:47:20)
5 600 Kč18.3.2020 19:41:03
5 300 Kč18.3.2020 19:40:57 (limit 16.3.2020 15:47:20)
5 000 Kč18.3.2020 19:40:57
4 800 Kč16.3.2020 15:47:10
4 600 Kč14.3.2020 20:05:15
4 400 Kč12.3.2020 17:29:52
4 200 Kč11.3.2020 18:56:29
4 000 Kč9.3.2020 18:12:55
3 800 Kč9.3.2020 14:22:05
3 600 Kč8.3.2020 15:57:42