126. Dračky

Autor: Jan Blažek
(1920)

Malíř, pedagog
Narodil se 10. ledna 1920 v Křídlech u Nového Města na Moravě jako syn obuvnického dělníka.
Studoval v letech 1939 až 1945 na Škole umění ve Zlíně dekorativní malbu u profesorů Richarda Wiesnera, Rudolfa Gajdoše, Vladimíra Hrocha a Eduarda Miléna. Studijní cesty podnikl Jan Blažek do Polska v letech 1951 a 1952, dále pak do Holandska v roce 1957 a do Francie v roce 1959.
† 5. 9. 1981 Uherské Hradiště
Obraz je za sklem, na zadní straně jméno a název obrazu, nesignováno ale jedná se o autora Jana Blažka
Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Technika: Olej karton
Výška: 50 cm, šířka: 69 cm, rámování: 66,5 x 87 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 17.03.2019 20:06

Dosažená cena: 11 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (32)

11 000 Kč17.3.2019 20:01:27
10 500 Kč17.3.2019 19:59:54
10 000 Kč17.3.2019 19:59:48 (limit 17.3.2019 19:52:18)
9 800 Kč17.3.2019 19:59:48
9 500 Kč17.3.2019 19:59:36 (limit 17.3.2019 19:52:18)
9 200 Kč17.3.2019 19:59:36
8 900 Kč17.3.2019 19:59:26 (limit 17.3.2019 19:52:18)
8 600 Kč17.3.2019 19:59:26
8 300 Kč17.3.2019 19:52:18 (limit 17.3.2019 19:52:18)
8 000 Kč17.3.2019 14:50:58
7 700 Kč16.3.2019 11:23:27
7 500 Kč16.3.2019 11:23:27 (limit 14.3.2019 11:52:41)
7 400 Kč16.3.2019 11:23:17 (limit 14.3.2019 11:52:41)
7 100 Kč16.3.2019 11:23:17
6 800 Kč14.3.2019 17:58:14 (limit 14.3.2019 11:52:41)