Malíř, pedagog
Narodil se 10. ledna 1920 v Křídlech u Nového Města na Moravě jako syn obuvnického dělníka.
Studoval v letech 1939 až 1945 na Škole umění ve Zlíně dekorativní malbu u profesorů Richarda Wiesnera, Rudolfa Gajdoše, Vladimíra Hrocha a Eduarda Miléna. Studijní cesty podnikl Jan Blažek do Polska v letech 1951 a 1952, dále pak do Holandska v roce 1957 a do Francie v roce 1959.
† 5. 9. 1981 Uherské Hradiště
Obraz je za sklem, na zadní straně jméno a název obrazu, nesignováno ale jedná se o autora Jana Blažka
Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
† 5. 9. 1981 Uherské Hradiště
Technika: Olej karton
Výška: 50 cm, šířka: 69 cm, rámování: 66,5 x 87 cm
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 17.03.2019 20:06
Dosažená cena: 11 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (32)