Signováno LD, na zadní straně autorský popis.
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 24,5 cm, šířka: 35 cm, rámování: 40,5 x 51,5 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 19.01.2026 18:13
Dosažená cena: 26 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (60)
| 26 500 Kč | 19.1.2026 18:08:46 |
| 26 000 Kč | 19.1.2026 18:08:35 (limit 19.1.2026 14:12:45) |
| 26 000 Kč | 19.1.2026 18:08:35 |
| 25 500 Kč | 19.1.2026 18:07:50 (limit 19.1.2026 14:12:45) |
| 25 000 Kč | 19.1.2026 18:07:50 |
| 24 500 Kč | 19.1.2026 17:33:52 (limit 19.1.2026 14:12:45) |
| 24 000 Kč | 19.1.2026 17:33:52 |
| 23 500 Kč | 19.1.2026 17:33:48 (limit 19.1.2026 14:12:45) |
| 23 000 Kč | 19.1.2026 17:33:48 |
| 22 500 Kč | 19.1.2026 17:33:44 (limit 19.1.2026 14:12:45) |
| 22 000 Kč | 19.1.2026 17:33:44 |
| 21 500 Kč | 19.1.2026 17:33:41 (limit 19.1.2026 14:12:45) |
| 21 000 Kč | 19.1.2026 17:33:41 |
| 20 500 Kč | 19.1.2026 14:11:14 |
| 20 000 Kč | 19.1.2026 14:11:02 (limit 18.1.2026 17:10:12) |