Signováno LD, na zadní straně autorský popis.
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 24,5 cm, šířka: 35 cm, rámování: 40,5 x 51,5 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 19.01.2026 18:13
Dosažená cena: 26 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (60)
| 7 400 Kč | 19.12.2025 20:35:54 (limit 18.12.2025 15:18:27) |
| 7 100 Kč | 19.12.2025 20:35:54 |
| 6 800 Kč | 19.12.2025 20:35:49 (limit 18.12.2025 15:18:27) |
| 6 500 Kč | 19.12.2025 20:35:49 |
| 6 200 Kč | 19.12.2025 07:27:24 (limit 18.12.2025 15:18:27) |
| 5 900 Kč | 19.12.2025 07:27:24 |
| 5 600 Kč | 18.12.2025 14:59:48 |
| 5 300 Kč | 16.12.2025 11:19:11 |
| 5 000 Kč | 16.12.2025 11:18:41 (limit 16.12.2025 10:57:42) |
| 5 000 Kč | 16.12.2025 11:18:41 (limit 16.12.2025 11:18:41) |
| 2 300 Kč | 16.12.2025 10:57:42 (limit 16.12.2025 10:57:42) |
| 2 100 Kč | 15.12.2025 18:52:53 |
| 1 900 Kč | 14.12.2025 17:31:12 |
| 1 700 Kč | 14.12.2025 16:58:45 |
| 1 500 Kč | 11.12.2025 00:03:25 |