12. Jesenný deň

Autor: Mária Medvecká
(1914)

Signováno LD, na zadní straně autorský popis.
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 24,5 cm, šířka: 35 cm, rámování: 40,5 x 51,5 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 19.01.2026 18:13

Dosažená cena: 26 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (60)

7 400 Kč19.12.2025 20:35:54 (limit 18.12.2025 15:18:27)
7 100 Kč19.12.2025 20:35:54
6 800 Kč19.12.2025 20:35:49 (limit 18.12.2025 15:18:27)
6 500 Kč19.12.2025 20:35:49
6 200 Kč19.12.2025 07:27:24 (limit 18.12.2025 15:18:27)
5 900 Kč19.12.2025 07:27:24
5 600 Kč18.12.2025 14:59:48
5 300 Kč16.12.2025 11:19:11
5 000 Kč16.12.2025 11:18:41 (limit 16.12.2025 10:57:42)
5 000 Kč16.12.2025 11:18:41 (limit 16.12.2025 11:18:41)
2 300 Kč16.12.2025 10:57:42 (limit 16.12.2025 10:57:42)
2 100 Kč15.12.2025 18:52:53
1 900 Kč14.12.2025 17:31:12
1 700 Kč14.12.2025 16:58:45
1 500 Kč11.12.2025 00:03:25