Signováno LD, na zadní straně autorský popis.
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 24,5 cm, šířka: 35 cm, rámování: 40,5 x 51,5 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 19.01.2026 18:13
Dosažená cena: 26 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (60)
| 12 600 Kč | 17.1.2026 20:30:25 (limit 17.1.2026 12:27:02) |
| 12 100 Kč | 17.1.2026 20:30:25 |
| 11 600 Kč | 17.1.2026 20:30:22 (limit 17.1.2026 12:27:02) |
| 11 100 Kč | 17.1.2026 20:30:22 |
| 10 600 Kč | 17.1.2026 20:30:20 (limit 17.1.2026 12:27:02) |
| 10 100 Kč | 17.1.2026 20:30:20 |
| 9 800 Kč | 17.1.2026 12:26:56 |
| 9 500 Kč | 15.1.2026 09:29:05 |
| 9 200 Kč | 13.1.2026 12:46:43 |
| 8 900 Kč | 9.1.2026 14:01:49 |
| 8 600 Kč | 9.1.2026 13:26:41 |
| 8 300 Kč | 19.12.2025 20:36:01 |
| 8 100 Kč | 19.12.2025 20:36:01 (limit 18.12.2025 15:18:27) |
| 8 000 Kč | 19.12.2025 20:35:58 (limit 18.12.2025 15:18:27) |
| 7 700 Kč | 19.12.2025 20:35:58 |