12. Jesenný deň

Autor: Mária Medvecká
(1914)

Signováno LD, na zadní straně autorský popis.
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 24,5 cm, šířka: 35 cm, rámování: 40,5 x 51,5 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 19.01.2026 18:13

Dosažená cena: 26 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (60)

12 600 Kč17.1.2026 20:30:25 (limit 17.1.2026 12:27:02)
12 100 Kč17.1.2026 20:30:25
11 600 Kč17.1.2026 20:30:22 (limit 17.1.2026 12:27:02)
11 100 Kč17.1.2026 20:30:22
10 600 Kč17.1.2026 20:30:20 (limit 17.1.2026 12:27:02)
10 100 Kč17.1.2026 20:30:20
9 800 Kč17.1.2026 12:26:56
9 500 Kč15.1.2026 09:29:05
9 200 Kč13.1.2026 12:46:43
8 900 Kč9.1.2026 14:01:49
8 600 Kč9.1.2026 13:26:41
8 300 Kč19.12.2025 20:36:01
8 100 Kč19.12.2025 20:36:01 (limit 18.12.2025 15:18:27)
8 000 Kč19.12.2025 20:35:58 (limit 18.12.2025 15:18:27)
7 700 Kč19.12.2025 20:35:58