12. Jesenný deň

Autor: Mária Medvecká
(1914)

Signováno LD, na zadní straně autorský popis.
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 24,5 cm, šířka: 35 cm, rámování: 40,5 x 51,5 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 19.01.2026 18:13

Dosažená cena: 26 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (60)

19 600 Kč19.1.2026 14:11:02
19 100 Kč19.1.2026 14:10:47 (limit 18.1.2026 17:10:12)
18 600 Kč19.1.2026 14:10:47
18 100 Kč19.1.2026 14:09:56 (limit 18.1.2026 17:10:12)
17 600 Kč19.1.2026 14:09:56
17 100 Kč18.1.2026 17:10:00
16 600 Kč18.1.2026 14:07:44
16 100 Kč18.1.2026 11:07:12
15 600 Kč17.1.2026 21:44:55
15 100 Kč17.1.2026 20:30:31
15 000 Kč17.1.2026 20:30:31 (limit 17.1.2026 12:27:02)
14 600 Kč17.1.2026 20:30:29 (limit 17.1.2026 12:27:02)
14 100 Kč17.1.2026 20:30:29
13 600 Kč17.1.2026 20:30:27 (limit 17.1.2026 12:27:02)
13 100 Kč17.1.2026 20:30:27