Signováno LD, na zadní straně autorský popis.
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 24,5 cm, šířka: 35 cm, rámování: 40,5 x 51,5 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 19.01.2026 18:13
Dosažená cena: 26 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (60)
| 19 600 Kč | 19.1.2026 14:11:02 |
| 19 100 Kč | 19.1.2026 14:10:47 (limit 18.1.2026 17:10:12) |
| 18 600 Kč | 19.1.2026 14:10:47 |
| 18 100 Kč | 19.1.2026 14:09:56 (limit 18.1.2026 17:10:12) |
| 17 600 Kč | 19.1.2026 14:09:56 |
| 17 100 Kč | 18.1.2026 17:10:00 |
| 16 600 Kč | 18.1.2026 14:07:44 |
| 16 100 Kč | 18.1.2026 11:07:12 |
| 15 600 Kč | 17.1.2026 21:44:55 |
| 15 100 Kč | 17.1.2026 20:30:31 |
| 15 000 Kč | 17.1.2026 20:30:31 (limit 17.1.2026 12:27:02) |
| 14 600 Kč | 17.1.2026 20:30:29 (limit 17.1.2026 12:27:02) |
| 14 100 Kč | 17.1.2026 20:30:29 |
| 13 600 Kč | 17.1.2026 20:30:27 (limit 17.1.2026 12:27:02) |
| 13 100 Kč | 17.1.2026 20:30:27 |