34. Stromy u rybníka

Autor: Jaroslav Veris ( Zamazal)
(1900 - 1983)

Kategorie: Olej na sololitu

Malíř, žije střídavě v Paříži a v Praze. Žák pražské akademie v.u. u prof.Preislera, Nechleby a na speciálce prof.Krattnera. Tvoří obrazy (zejména krajiny a podobizny) po způsobu starých mistrů italských a holandských. (Tomanův slovník)
Signováno vpravo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 32 cm, šířka: 80,5 cm, rámování: 46 x 95
Signatura: signováno

Konec aukce: 02.12.2018 19:06

Dosažená cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (18)

4 900 Kč2.12.2018 16:49:40 (limit 2.12.2018 10:33:32)
4 700 Kč2.12.2018 16:49:39
4 500 Kč2.12.2018 16:49:36 (limit 2.12.2018 10:33:32)
4 300 Kč2.12.2018 16:49:36
4 100 Kč2.12.2018 16:49:28 (limit 2.12.2018 10:33:32)
3 900 Kč2.12.2018 16:49:28
3 700 Kč2.12.2018 16:49:25 (limit 2.12.2018 10:33:32)
3 500 Kč2.12.2018 16:49:25
3 300 Kč2.12.2018 16:49:22 (limit 2.12.2018 10:33:32)
3 100 Kč2.12.2018 16:49:22
2 900 Kč2.12.2018 16:49:18 (limit 2.12.2018 10:33:32)
2 700 Kč2.12.2018 16:49:18
2 500 Kč2.12.2018 15:53:31 (limit 2.12.2018 10:33:32)
2 300 Kč2.12.2018 15:53:31
2 100 Kč2.12.2018 15:53:18 (limit 2.12.2018 10:33:32)