Malíř, žije střídavě v Paříži a v Praze. Žák pražské akademie v.u. u prof.Preislera, Nechleby a na speciálce prof.Krattnera. Tvoří obrazy (zejména krajiny a podobizny) po způsobu starých mistrů italských a holandských. (Tomanův slovník)
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 32 cm, šířka: 80,5 cm, rámování: 46 x 95
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 19:06
Dosažená cena: 4 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (18)