68. Vysoké pece

Autor: Josef Godža
(1918)

Narodil se 11. října 1918 v Ostravě. Vystudoval soukromou školu v Košicích (1945 - 1948). Pak absolvoval soukromé studium restaurátorství u profesora Korna, Loflera a Grotkowského. V letech 1948 - 1951 studoval na vysoké technické průmyslové škole v Bratislavě. Jeho učiteli zde byli prof. Kriška, Šurman a Mudroch. Od roku 1951 byl evidován ve Svazu slovenských výtvarných umělců - krajské středisko Košice. Žije a tvoří ve Frenštátě pod Radhoštěm.
Signováno vpravo na boku.
Nově rámováno.
Technika: Olej na plátně
Výška: 60 cm, šířka: 78 cm, rámování: 65 x 83 cm

Konec aukce: 28.04.2019 19:25

Dosažená cena: 16 700 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (40)

16 700 Kč28.4.2019 19:20:03 (limit 28.4.2019 19:16:44)
16 200 Kč28.4.2019 19:20:03
15 700 Kč28.4.2019 19:17:58 (limit 28.4.2019 19:16:44)
15 200 Kč28.4.2019 19:17:58
14 700 Kč28.4.2019 19:16:44 (limit 28.4.2019 19:16:44)
14 200 Kč28.4.2019 19:16:33
13 700 Kč28.4.2019 19:15:47
13 200 Kč28.4.2019 19:15:39
12 700 Kč28.4.2019 19:14:07
12 200 Kč28.4.2019 19:14:01
11 700 Kč28.4.2019 19:09:30
11 200 Kč28.4.2019 19:09:17
10 700 Kč28.4.2019 19:05:37
10 200 Kč27.4.2019 21:09:33
9 900 Kč26.4.2019 12:54:46