Narodil se 11. října 1918 v Ostravě. Vystudoval soukromou školu v Košicích (1945 - 1948). Pak absolvoval soukromé studium restaurátorství u profesora Korna, Loflera a Grotkowského. V letech 1948 - 1951 studoval na vysoké technické průmyslové škole v Bratislavě. Jeho učiteli zde byli prof. Kriška, Šurman a Mudroch. Od roku 1951 byl evidován ve Svazu slovenských výtvarných umělců - krajské středisko Košice. Žije a tvoří ve Frenštátě pod Radhoštěm.
Signováno vpravo na boku.
Nově rámováno.
Signováno vpravo na boku.
Nově rámováno.
Technika: Olej na plátně
Výška: 60 cm, šířka: 78 cm, rámování: 65 x 83 cm
Konec aukce: 28.04.2019 19:25
Dosažená cena: 16 700 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (40)