52. Jinovatka

Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1955)

Narodil se 20. 11. 1888 v Příbrami a zemřel 1955.
Malíř krajinář.
Byl žákem Al. Kalvody. Vystavoval v Praze i ve Vídni. Do roku 1943 uspořádal přes 30 výstav svých obrazů. Studijní cesty pořádal po Jugoslavii, Německu, byl v Paříži a procestoval Itálii. Později nejraději pracoval v Tatrách, kde vznikla většina jeho obrazů. Vystavoval v Praze, Pardubicích, Příbrami, Třeboni, Písku, Plzni, ale i v Košicích, Užhorodě a Trenčíně.
Signováno vpravo dole, na zadní straně autorský štítek
Technika: Olej na kartonu
Výška: 40 cm, šířka: 50,5 cm, rámování: 59 x 68,5 cm

Konec aukce: 01.02.2021 18:53

Dosažená cena: 8 900 Kč

Vyvolávací cena: 3 200 Kč

Seznam příhozů (26)

8 900 Kč1.2.2021 18:48:02
8 600 Kč1.2.2021 18:47:29
8 300 Kč1.2.2021 18:47:24
8 000 Kč1.2.2021 18:47:09 (limit 1.2.2021 18:46:48)
8 000 Kč1.2.2021 18:47:09
7 700 Kč1.2.2021 18:46:44
7 400 Kč1.2.2021 18:46:31
7 100 Kč1.2.2021 18:46:12
6 800 Kč31.1.2021 14:30:03
6 500 Kč30.1.2021 18:31:04
6 200 Kč23.1.2021 08:12:40
5 900 Kč19.1.2021 18:54:29
5 600 Kč15.1.2021 16:57:40
5 500 Kč15.1.2021 16:57:40 (limit 15.1.2021 12:21:27)
5 300 Kč15.1.2021 16:57:37 (limit 15.1.2021 12:21:27)