Signováno vpravo dole, originál.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 19,8 cm, šířka: 28,4 cm, rámování: 33,8 x 42 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:32
Dosažená cena: 16 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Seznam příhozů (40)
| 16 500 Kč | 9.12.2025 18:27:45 |
| 16 000 Kč | 9.12.2025 18:04:53 (limit 9.12.2025 14:39:01) |
| 15 600 Kč | 9.12.2025 18:04:53 |
| 15 100 Kč | 9.12.2025 18:04:39 (limit 9.12.2025 14:39:01) |
| 14 600 Kč | 9.12.2025 18:04:39 |
| 14 100 Kč | 9.12.2025 17:38:19 (limit 9.12.2025 14:39:01) |
| 13 600 Kč | 9.12.2025 17:38:19 |
| 13 100 Kč | 9.12.2025 17:28:41 (limit 9.12.2025 14:39:01) |
| 12 600 Kč | 9.12.2025 17:28:41 |
| 12 100 Kč | 9.12.2025 16:30:12 (limit 9.12.2025 14:39:01) |
| 11 600 Kč | 9.12.2025 16:30:12 |
| 11 100 Kč | 9.12.2025 16:30:09 (limit 9.12.2025 14:39:01) |
| 10 600 Kč | 9.12.2025 16:30:09 |
| 10 100 Kč | 9.12.2025 16:30:06 (limit 9.12.2025 14:39:01) |
| 9 800 Kč | 9.12.2025 16:30:06 |