32. V lese

Autor: Stanislav Lolek
(1873)

Signováno vpravo dole, originál.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 19,8 cm, šířka: 28,4 cm, rámování: 33,8 x 42 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:32

Dosažená cena: 16 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (40)

9 500 Kč9.12.2025 16:30:04 (limit 9.12.2025 14:39:01)
9 200 Kč9.12.2025 16:30:04
8 900 Kč9.12.2025 14:39:01 (limit 9.12.2025 14:39:01)
8 600 Kč9.12.2025 14:39:01 (limit 7.12.2025 15:26:04)
6 500 Kč8.12.2025 17:51:34 (limit 7.12.2025 15:26:04)
6 200 Kč8.12.2025 17:51:34
5 900 Kč8.12.2025 17:51:31 (limit 7.12.2025 15:26:04)
5 600 Kč8.12.2025 17:51:31
5 300 Kč8.12.2025 17:51:29 (limit 7.12.2025 15:26:04)
5 000 Kč8.12.2025 17:51:29
4 800 Kč8.12.2025 17:51:27 (limit 7.12.2025 15:26:04)
4 600 Kč8.12.2025 17:51:27
4 400 Kč8.12.2025 17:51:25 (limit 7.12.2025 15:26:04)
4 200 Kč8.12.2025 17:51:25
4 000 Kč20.11.2025 07:55:06 (limit 16.11.2025 16:30:54)