Originální akryl na ultrafánu postav Macha a Šebestové z večerníčku "Mach a Šebestová" od Adolfa Borna
Technika: Akryl na ultrafánu
Výška: 11,5 cm, šířka: 21 cm, rámování: 24 x 32,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 20.03.2023 21:22
Dosažená cena: 21 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (50)