183. Mach a Šebestová

Autor: Adolf Born
(1930 Benešov)

Originální akryl na ultrafánu postav Macha a Šebestové z večerníčku "Mach a Šebestová" od Adolfa Borna
Technika: Akryl na ultrafánu
Výška: 11,5 cm, šířka: 21 cm, rámování: 24 x 32,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 20.03.2023 21:22

Dosažená cena: 21 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (50)

3 900 Kč20.2.2023 17:44:39 (limit 20.2.2023 17:44:39)
3 700 Kč20.2.2023 17:44:39 (limit 19.2.2023 20:12:26)
2 900 Kč20.2.2023 17:44:16 (limit 19.2.2023 20:12:26)
2 700 Kč20.2.2023 17:44:16
2 500 Kč19.2.2023 20:12:26 (limit 19.2.2023 20:12:26)