183. Mach a Šebestová

Autor: Adolf Born
(1930 Benešov)

Originální akryl na ultrafánu postav Macha a Šebestové z večerníčku "Mach a Šebestová" od Adolfa Borna
Technika: Akryl na ultrafánu
Výška: 11,5 cm, šířka: 21 cm, rámování: 24 x 32,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 20.03.2023 21:22

Dosažená cena: 21 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (50)

7 600 Kč2.3.2023 22:09:23
7 300 Kč2.3.2023 22:07:48
7 000 Kč2.3.2023 22:07:45 (limit 2.3.2023 13:03:49)
6 900 Kč2.3.2023 22:07:45
6 600 Kč2.3.2023 22:07:42 (limit 2.3.2023 13:03:49)
6 300 Kč2.3.2023 22:07:42
6 000 Kč2.3.2023 13:03:10
5 700 Kč2.3.2023 12:41:14
5 400 Kč28.2.2023 22:03:19
5 100 Kč28.2.2023 22:03:10 (limit 20.2.2023 17:44:39)
4 900 Kč28.2.2023 22:03:10
4 700 Kč28.2.2023 22:03:03 (limit 20.2.2023 17:44:39)
4 500 Kč28.2.2023 22:03:03
4 300 Kč28.2.2023 22:02:48 (limit 20.2.2023 17:44:39)
4 100 Kč28.2.2023 22:02:48