Signováno uprostřed dole, garantujeme pravost a originalitu díla, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 29 cm, šířka: 20,3 cm, rámování: 47 x 36,4 cm
Konec aukce: 29.05.2023 20:36
Dosažená cena: 4 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (18)