7. Dáma s ptáčkem - velký formát

Autor: František Karel Foltýn

Technika: Olej sololit
Výška: 136 cm, šířka: 90 cm, rámování: 149 x 100 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 18:08

Dosažená cena: 100 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (37)

100 500 Kč9.12.2025 18:03:10 (limit 9.12.2025 18:03:10)
99 500 Kč9.12.2025 18:02:28
71 000 Kč9.12.2025 18:02:28 (limit 9.12.2025 18:02:00)
48 500 Kč9.12.2025 18:02:18 (limit 9.12.2025 18:02:00)
48 000 Kč9.12.2025 18:02:18
47 500 Kč9.12.2025 18:02:14 (limit 9.12.2025 18:02:00)
47 000 Kč9.12.2025 18:02:14
46 500 Kč9.12.2025 18:02:00 (limit 9.12.2025 18:02:00)
46 000 Kč9.12.2025 18:02:00 (limit 9.12.2025 18:01:27)
36 000 Kč9.12.2025 17:59:48
35 500 Kč9.12.2025 17:52:45
35 000 Kč9.12.2025 17:46:06
30 500 Kč9.12.2025 17:43:59
30 000 Kč9.12.2025 17:08:19
25 500 Kč9.12.2025 11:58:49 (limit 9.12.2025 07:39:39)