Technika: Olej sololit
Výška: 136 cm, šířka: 90 cm, rámování: 149 x 100 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 18:08
Dosažená cena: 100 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč