7. Dáma s ptáčkem - velký formát

Autor: František Karel Foltýn

Technika: Olej sololit
Výška: 136 cm, šířka: 90 cm, rámování: 149 x 100 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 18:08

Dosažená cena: 100 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (37)

25 500 Kč9.12.2025 11:58:49
25 000 Kč9.12.2025 06:19:01
24 500 Kč7.12.2025 10:06:05
24 000 Kč7.12.2025 10:06:04 (limit 2.12.2025 20:52:07)
23 500 Kč7.12.2025 10:06:04
23 000 Kč7.12.2025 10:06:02 (limit 2.12.2025 20:52:07)
22 500 Kč7.12.2025 10:06:02
22 000 Kč7.12.2025 10:06:00 (limit 2.12.2025 20:52:07)
21 500 Kč7.12.2025 10:06:00
21 000 Kč7.12.2025 10:05:59 (limit 2.12.2025 20:52:07)
20 500 Kč7.12.2025 10:05:59
20 000 Kč7.12.2025 10:05:57 (limit 2.12.2025 20:52:07)
19 500 Kč7.12.2025 10:05:57
19 000 Kč7.12.2025 10:05:55 (limit 2.12.2025 20:52:07)
18 500 Kč7.12.2025 10:05:55