48. Akty

Autor: Svatopluk Máchal

Na zadní straně pozůstalostní razítko, nesignováno.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50,5 cm, šířka: 65 cm, rámování: 60,5 x 75,5 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 02.03.2026 18:47

Aktuální cena: 5 000 Kč

Zbývá: 5d 9h 27m 31s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč