4. Turpitude

Autor: José Herrera
(1943 - 2021)

Signováno vlevo dole.

José Herrera byl španělský umělec. Herrerovy surrealistické obrazy a sochy jsou ovlivněny kubisty a jejich současníky, včetně Fernanda Légera, Marcela Gromaira, Juana Grise a Pabla Picassa.
José Herrera se narodil v roce 1943 ve Španělsku. Herrerova díla jsou od roku 1970 zastoupena v soukromých i veřejných sbírkách: ve Španělsku, Francii, Švýcarsku, Německu, Dánsku, Itálii, Belgii, USA, Austrálii, Velké Británii, Švédsku, Holandsku, Norsku, Finsku, Kanadě, Bulharsku atd.
Technika: Olej na plátně
Výška: 65 cm, šířka: 54 cm, rámování: 88 x 77,5 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:03

Dosažená cena: 18 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (45)

18 500 Kč9.12.2025 17:56:15
18 000 Kč9.12.2025 17:54:56
17 500 Kč9.12.2025 17:45:08
17 000 Kč9.12.2025 14:24:05
16 500 Kč9.12.2025 14:20:12 (limit 9.12.2025 09:41:31)
16 200 Kč9.12.2025 14:20:12
15 700 Kč9.12.2025 11:23:23 (limit 9.12.2025 09:41:31)
15 200 Kč9.12.2025 11:23:23
14 700 Kč9.12.2025 11:23:18 (limit 9.12.2025 09:41:31)
14 200 Kč9.12.2025 11:23:18
13 700 Kč9.12.2025 11:23:15 (limit 9.12.2025 09:41:31)
13 200 Kč9.12.2025 11:23:15
12 700 Kč9.12.2025 09:41:23
12 200 Kč8.12.2025 23:01:13
12 000 Kč8.12.2025 23:01:13 (limit 8.12.2025 17:50:47)