4. Turpitude

Autor: José Herrera
(1943 - 2021)

Signováno vlevo dole.

José Herrera byl španělský umělec. Herrerovy surrealistické obrazy a sochy jsou ovlivněny kubisty a jejich současníky, včetně Fernanda Légera, Marcela Gromaira, Juana Grise a Pabla Picassa.
José Herrera se narodil v roce 1943 ve Španělsku. Herrerova díla jsou od roku 1970 zastoupena v soukromých i veřejných sbírkách: ve Španělsku, Francii, Švýcarsku, Německu, Dánsku, Itálii, Belgii, USA, Austrálii, Velké Británii, Švédsku, Holandsku, Norsku, Finsku, Kanadě, Bulharsku atd.
Technika: Olej na plátně
Výška: 65 cm, šířka: 54 cm, rámování: 88 x 77,5 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:03

Dosažená cena: 18 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (45)

11 700 Kč8.12.2025 23:01:10 (limit 8.12.2025 17:50:47)
11 200 Kč8.12.2025 23:01:10
10 700 Kč8.12.2025 23:01:08 (limit 8.12.2025 17:50:47)
10 200 Kč8.12.2025 23:01:08
9 900 Kč8.12.2025 23:01:04 (limit 8.12.2025 17:50:47)
9 600 Kč8.12.2025 23:01:04
9 300 Kč8.12.2025 23:01:02 (limit 8.12.2025 17:50:47)
9 000 Kč8.12.2025 23:01:02
8 700 Kč8.12.2025 23:00:59 (limit 8.12.2025 17:50:47)
8 400 Kč8.12.2025 23:00:59
8 100 Kč8.12.2025 23:00:57 (limit 8.12.2025 17:50:47)
7 800 Kč8.12.2025 23:00:57
7 500 Kč8.12.2025 23:00:54 (limit 8.12.2025 17:50:47)
7 200 Kč8.12.2025 23:00:54
6 900 Kč8.12.2025 23:00:50 (limit 8.12.2025 17:50:47)