Signováno vlevo dole.
José Herrera byl španělský umělec. Herrerovy surrealistické obrazy a sochy jsou ovlivněny kubisty a jejich současníky, včetně Fernanda Légera, Marcela Gromaira, Juana Grise a Pabla Picassa.
José Herrera se narodil v roce 1943 ve Španělsku. Herrerova díla jsou od roku 1970 zastoupena v soukromých i veřejných sbírkách: ve Španělsku, Francii, Švýcarsku, Německu, Dánsku, Itálii, Belgii, USA, Austrálii, Velké Británii, Švédsku, Holandsku, Norsku, Finsku, Kanadě, Bulharsku atd.
Technika: Olej na plátně
Výška: 65 cm, šířka: 54 cm, rámování: 88 x 77,5 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:03
Dosažená cena: 18 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (45)
| 11 700 Kč | 8.12.2025 23:01:10 (limit 8.12.2025 17:50:47) |
| 11 200 Kč | 8.12.2025 23:01:10 |
| 10 700 Kč | 8.12.2025 23:01:08 (limit 8.12.2025 17:50:47) |
| 10 200 Kč | 8.12.2025 23:01:08 |
| 9 900 Kč | 8.12.2025 23:01:04 (limit 8.12.2025 17:50:47) |
| 9 600 Kč | 8.12.2025 23:01:04 |
| 9 300 Kč | 8.12.2025 23:01:02 (limit 8.12.2025 17:50:47) |
| 9 000 Kč | 8.12.2025 23:01:02 |
| 8 700 Kč | 8.12.2025 23:00:59 (limit 8.12.2025 17:50:47) |
| 8 400 Kč | 8.12.2025 23:00:59 |
| 8 100 Kč | 8.12.2025 23:00:57 (limit 8.12.2025 17:50:47) |
| 7 800 Kč | 8.12.2025 23:00:57 |
| 7 500 Kč | 8.12.2025 23:00:54 (limit 8.12.2025 17:50:47) |
| 7 200 Kč | 8.12.2025 23:00:54 |
| 6 900 Kč | 8.12.2025 23:00:50 (limit 8.12.2025 17:50:47) |