Signováno vpravo dole.
Technika: Akryl/plátno
Výška: 60 cm, šířka: 50 cm, rámování: 77 x 67 cm
Konec aukce: 19.01.2026 18:22
Dosažená cena: 100 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (130)
| 100 000 Kč | 19.1.2026 18:17:43 (limit 19.1.2026 18:17:07) |
| 99 000 Kč | 19.1.2026 18:17:43 |
| 98 000 Kč | 19.1.2026 18:17:39 (limit 19.1.2026 18:17:07) |
| 97 000 Kč | 19.1.2026 18:17:39 |
| 96 000 Kč | 19.1.2026 18:17:35 (limit 19.1.2026 18:17:07) |
| 95 000 Kč | 19.1.2026 18:17:35 |
| 94 000 Kč | 19.1.2026 18:17:31 (limit 19.1.2026 18:17:07) |
| 93 000 Kč | 19.1.2026 18:17:31 |
| 92 000 Kč | 19.1.2026 18:17:27 (limit 19.1.2026 18:17:07) |
| 91 000 Kč | 19.1.2026 18:17:27 |
| 90 000 Kč | 19.1.2026 18:17:07 (limit 19.1.2026 18:17:07) |
| 89 000 Kč | 19.1.2026 18:17:06 |
| 88 000 Kč | 19.1.2026 18:16:46 |
| 87 000 Kč | 19.1.2026 18:16:18 |
| 86 000 Kč | 19.1.2026 18:16:05 |