Signováno vpravo dole.
Technika: Akryl/plátno
Výška: 60 cm, šířka: 50 cm, rámování: 77 x 67 cm
Konec aukce: 19.01.2026 18:22
Dosažená cena: 100 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (130)
| 7 700 Kč | 13.12.2025 21:09:55 (limit 13.12.2025 18:43:00) |
| 7 400 Kč | 13.12.2025 21:09:55 |
| 7 100 Kč | 13.12.2025 21:09:49 (limit 13.12.2025 18:43:00) |
| 6 800 Kč | 13.12.2025 21:09:49 |
| 6 500 Kč | 13.12.2025 21:09:03 (limit 13.12.2025 18:43:00) |
| 6 200 Kč | 13.12.2025 21:09:03 |
| 5 900 Kč | 13.12.2025 20:48:30 (limit 13.12.2025 18:43:00) |
| 5 600 Kč | 13.12.2025 20:48:30 |
| 5 300 Kč | 13.12.2025 18:42:37 |
| 5 000 Kč | 13.12.2025 10:37:34 |