Signováno vpravo dole.
Technika: Akryl/plátno
Výška: 60 cm, šířka: 50 cm, rámování: 77 x 67 cm
Konec aukce: 19.01.2026 18:22
Dosažená cena: 100 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (130)
| 13 500 Kč | 17.12.2025 16:57:27 |
| 13 000 Kč | 17.12.2025 10:00:10 |
| 12 500 Kč | 15.12.2025 22:05:06 |
| 12 000 Kč | 15.12.2025 15:12:49 |
| 11 500 Kč | 14.12.2025 09:51:05 |
| 11 000 Kč | 14.12.2025 07:57:51 |
| 10 500 Kč | 13.12.2025 22:04:11 |
| 10 000 Kč | 13.12.2025 22:04:09 (limit 13.12.2025 18:43:00) |
| 9 800 Kč | 13.12.2025 22:04:09 |
| 9 500 Kč | 13.12.2025 21:11:01 (limit 13.12.2025 18:43:00) |
| 9 200 Kč | 13.12.2025 21:11:01 |
| 8 900 Kč | 13.12.2025 21:10:57 (limit 13.12.2025 18:43:00) |
| 8 600 Kč | 13.12.2025 21:10:57 |
| 8 300 Kč | 13.12.2025 21:10:42 (limit 13.12.2025 18:43:00) |
| 8 000 Kč | 13.12.2025 21:10:42 |