Signováno vpravo dole.
Technika: Akryl/plátno
Výška: 60 cm, šířka: 50 cm, rámování: 77 x 67 cm
Konec aukce: 19.01.2026 18:22
Dosažená cena: 100 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (130)
| 21 000 Kč | 17.12.2025 21:17:15 (limit 17.12.2025 21:02:52) |
| 20 500 Kč | 17.12.2025 21:17:15 |
| 20 000 Kč | 17.12.2025 21:17:10 (limit 17.12.2025 21:02:52) |
| 19 500 Kč | 17.12.2025 21:17:10 |
| 19 000 Kč | 17.12.2025 21:17:06 (limit 17.12.2025 21:02:52) |
| 18 500 Kč | 17.12.2025 21:17:06 |
| 18 000 Kč | 17.12.2025 21:16:54 (limit 17.12.2025 21:02:52) |
| 17 500 Kč | 17.12.2025 21:16:54 |
| 17 000 Kč | 17.12.2025 21:16:48 (limit 17.12.2025 21:02:52) |
| 16 500 Kč | 17.12.2025 21:16:48 |
| 16 000 Kč | 17.12.2025 21:16:16 (limit 17.12.2025 21:02:52) |
| 15 500 Kč | 17.12.2025 21:16:16 |
| 15 000 Kč | 17.12.2025 21:02:52 (limit 17.12.2025 21:02:52) |
| 14 500 Kč | 17.12.2025 21:02:52 (limit 17.12.2025 20:10:58) |
| 14 000 Kč | 17.12.2025 20:10:54 |