18. Nocturno

Autor: Jan Kanyza

Signováno vpravo dole.
Technika: Akryl/plátno
Výška: 60 cm, šířka: 50 cm, rámování: 77 x 67 cm

Konec aukce: 19.01.2026 18:22

Dosažená cena: 100 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (130)

21 000 Kč17.12.2025 21:17:15 (limit 17.12.2025 21:02:52)
20 500 Kč17.12.2025 21:17:15
20 000 Kč17.12.2025 21:17:10 (limit 17.12.2025 21:02:52)
19 500 Kč17.12.2025 21:17:10
19 000 Kč17.12.2025 21:17:06 (limit 17.12.2025 21:02:52)
18 500 Kč17.12.2025 21:17:06
18 000 Kč17.12.2025 21:16:54 (limit 17.12.2025 21:02:52)
17 500 Kč17.12.2025 21:16:54
17 000 Kč17.12.2025 21:16:48 (limit 17.12.2025 21:02:52)
16 500 Kč17.12.2025 21:16:48
16 000 Kč17.12.2025 21:16:16 (limit 17.12.2025 21:02:52)
15 500 Kč17.12.2025 21:16:16
15 000 Kč17.12.2025 21:02:52 (limit 17.12.2025 21:02:52)
14 500 Kč17.12.2025 21:02:52 (limit 17.12.2025 20:10:58)
14 000 Kč17.12.2025 20:10:54