18. Nocturno

Autor: Jan Kanyza

Signováno vpravo dole.
Technika: Akryl/plátno
Výška: 60 cm, šířka: 50 cm, rámování: 77 x 67 cm

Konec aukce: 19.01.2026 18:22

Dosažená cena: 100 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (130)

35 500 Kč31.12.2025 19:46:31
35 000 Kč28.12.2025 11:33:20
34 500 Kč23.12.2025 21:23:43
34 000 Kč20.12.2025 12:09:50
29 000 Kč18.12.2025 17:32:20
28 500 Kč18.12.2025 17:32:16 (limit 17.12.2025 21:02:52)
28 000 Kč18.12.2025 17:32:16
27 500 Kč18.12.2025 10:47:23 (limit 17.12.2025 21:02:52)
27 000 Kč18.12.2025 10:47:23
26 500 Kč18.12.2025 10:47:02 (limit 17.12.2025 21:02:52)
26 000 Kč18.12.2025 10:47:02
25 500 Kč18.12.2025 10:46:37 (limit 17.12.2025 21:02:52)
25 000 Kč18.12.2025 10:46:37 (limit 18.12.2025 10:46:37)
22 000 Kč17.12.2025 21:17:27 (limit 17.12.2025 21:02:52)
21 500 Kč17.12.2025 21:17:27