Signováno vpravo dole.
Technika: Akryl/plátno
Výška: 60 cm, šířka: 50 cm, rámování: 77 x 67 cm
Konec aukce: 19.01.2026 18:22
Dosažená cena: 100 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (130)
| 35 500 Kč | 31.12.2025 19:46:31 |
| 35 000 Kč | 28.12.2025 11:33:20 |
| 34 500 Kč | 23.12.2025 21:23:43 |
| 34 000 Kč | 20.12.2025 12:09:50 |
| 29 000 Kč | 18.12.2025 17:32:20 |
| 28 500 Kč | 18.12.2025 17:32:16 (limit 17.12.2025 21:02:52) |
| 28 000 Kč | 18.12.2025 17:32:16 |
| 27 500 Kč | 18.12.2025 10:47:23 (limit 17.12.2025 21:02:52) |
| 27 000 Kč | 18.12.2025 10:47:23 |
| 26 500 Kč | 18.12.2025 10:47:02 (limit 17.12.2025 21:02:52) |
| 26 000 Kč | 18.12.2025 10:47:02 |
| 25 500 Kč | 18.12.2025 10:46:37 (limit 17.12.2025 21:02:52) |
| 25 000 Kč | 18.12.2025 10:46:37 (limit 18.12.2025 10:46:37) |
| 22 000 Kč | 17.12.2025 21:17:27 (limit 17.12.2025 21:02:52) |
| 21 500 Kč | 17.12.2025 21:17:27 |