Signováno vpravo dole.
Technika: Akryl/plátno
Výška: 60 cm, šířka: 50 cm, rámování: 77 x 67 cm
Konec aukce: 19.01.2026 18:22
Dosažená cena: 100 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (130)
| 45 000 Kč | 18.1.2026 18:13:51 (limit 18.1.2026 11:06:59) |
| 44 500 Kč | 18.1.2026 18:13:51 |
| 44 000 Kč | 18.1.2026 11:06:54 |
| 43 500 Kč | 17.1.2026 23:36:45 |
| 43 000 Kč | 17.1.2026 12:27:10 |
| 42 500 Kč | 17.1.2026 09:40:54 |
| 42 000 Kč | 16.1.2026 15:47:33 |
| 41 500 Kč | 13.1.2026 16:31:40 |
| 41 000 Kč | 13.1.2026 14:31:38 |
| 40 500 Kč | 11.1.2026 04:13:51 |
| 40 000 Kč | 10.1.2026 16:02:29 |
| 39 500 Kč | 9.1.2026 14:25:37 |
| 39 000 Kč | 9.1.2026 13:23:00 |
| 36 500 Kč | 8.1.2026 09:43:51 |
| 36 000 Kč | 7.1.2026 18:36:23 |