18. Nocturno

Autor: Jan Kanyza

Signováno vpravo dole.
Technika: Akryl/plátno
Výška: 60 cm, šířka: 50 cm, rámování: 77 x 67 cm

Konec aukce: 19.01.2026 18:22

Dosažená cena: 100 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (130)

45 000 Kč18.1.2026 18:13:51 (limit 18.1.2026 11:06:59)
44 500 Kč18.1.2026 18:13:51
44 000 Kč18.1.2026 11:06:54
43 500 Kč17.1.2026 23:36:45
43 000 Kč17.1.2026 12:27:10
42 500 Kč17.1.2026 09:40:54
42 000 Kč16.1.2026 15:47:33
41 500 Kč13.1.2026 16:31:40
41 000 Kč13.1.2026 14:31:38
40 500 Kč11.1.2026 04:13:51
40 000 Kč10.1.2026 16:02:29
39 500 Kč9.1.2026 14:25:37
39 000 Kč9.1.2026 13:23:00
36 500 Kč8.1.2026 09:43:51
36 000 Kč7.1.2026 18:36:23