18. Nocturno

Autor: Jan Kanyza

Signováno vpravo dole.
Technika: Akryl/plátno
Výška: 60 cm, šířka: 50 cm, rámování: 77 x 67 cm

Konec aukce: 19.01.2026 18:22

Dosažená cena: 100 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (130)

55 000 Kč19.1.2026 15:06:07
54 000 Kč19.1.2026 12:37:00
53 000 Kč18.1.2026 22:03:20
52 000 Kč18.1.2026 21:54:12
51 000 Kč18.1.2026 18:14:36
50 000 Kč18.1.2026 18:14:32 (limit 18.1.2026 11:06:59)
49 500 Kč18.1.2026 18:14:32
49 000 Kč18.1.2026 18:14:06 (limit 18.1.2026 11:06:59)
48 500 Kč18.1.2026 18:14:06
48 000 Kč18.1.2026 18:14:02 (limit 18.1.2026 11:06:59)
47 500 Kč18.1.2026 18:14:02
47 000 Kč18.1.2026 18:13:58 (limit 18.1.2026 11:06:59)
46 500 Kč18.1.2026 18:13:58
46 000 Kč18.1.2026 18:13:55 (limit 18.1.2026 11:06:59)
45 500 Kč18.1.2026 18:13:55