Signováno vpravo dole.
Technika: Akryl/plátno
Výška: 60 cm, šířka: 50 cm, rámování: 77 x 67 cm
Konec aukce: 19.01.2026 18:22
Dosažená cena: 100 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (130)
| 55 000 Kč | 19.1.2026 15:06:07 |
| 54 000 Kč | 19.1.2026 12:37:00 |
| 53 000 Kč | 18.1.2026 22:03:20 |
| 52 000 Kč | 18.1.2026 21:54:12 |
| 51 000 Kč | 18.1.2026 18:14:36 |
| 50 000 Kč | 18.1.2026 18:14:32 (limit 18.1.2026 11:06:59) |
| 49 500 Kč | 18.1.2026 18:14:32 |
| 49 000 Kč | 18.1.2026 18:14:06 (limit 18.1.2026 11:06:59) |
| 48 500 Kč | 18.1.2026 18:14:06 |
| 48 000 Kč | 18.1.2026 18:14:02 (limit 18.1.2026 11:06:59) |
| 47 500 Kč | 18.1.2026 18:14:02 |
| 47 000 Kč | 18.1.2026 18:13:58 (limit 18.1.2026 11:06:59) |
| 46 500 Kč | 18.1.2026 18:13:58 |
| 46 000 Kč | 18.1.2026 18:13:55 (limit 18.1.2026 11:06:59) |
| 45 500 Kč | 18.1.2026 18:13:55 |