18. Nocturno

Autor: Jan Kanyza

Signováno vpravo dole.
Technika: Akryl/plátno
Výška: 60 cm, šířka: 50 cm, rámování: 77 x 67 cm

Konec aukce: 19.01.2026 18:22

Dosažená cena: 100 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (130)

70 000 Kč19.1.2026 18:13:10
69 000 Kč19.1.2026 18:12:24
68 000 Kč19.1.2026 18:12:05
67 000 Kč19.1.2026 18:10:56
66 000 Kč19.1.2026 18:08:53
65 000 Kč19.1.2026 18:08:51 (limit 19.1.2026 15:39:48)
64 000 Kč19.1.2026 18:08:51
63 000 Kč19.1.2026 15:40:23 (limit 19.1.2026 15:39:48)
62 000 Kč19.1.2026 15:40:23
61 000 Kč19.1.2026 15:40:18 (limit 19.1.2026 15:39:48)
60 000 Kč19.1.2026 15:40:18
59 000 Kč19.1.2026 15:40:12 (limit 19.1.2026 15:39:48)
58 000 Kč19.1.2026 15:40:12
57 000 Kč19.1.2026 15:39:41
56 000 Kč19.1.2026 15:32:57