Signováno vpravo dole.
Technika: Akryl/plátno
Výška: 60 cm, šířka: 50 cm, rámování: 77 x 67 cm
Konec aukce: 19.01.2026 18:22
Dosažená cena: 100 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (130)
| 70 000 Kč | 19.1.2026 18:13:10 |
| 69 000 Kč | 19.1.2026 18:12:24 |
| 68 000 Kč | 19.1.2026 18:12:05 |
| 67 000 Kč | 19.1.2026 18:10:56 |
| 66 000 Kč | 19.1.2026 18:08:53 |
| 65 000 Kč | 19.1.2026 18:08:51 (limit 19.1.2026 15:39:48) |
| 64 000 Kč | 19.1.2026 18:08:51 |
| 63 000 Kč | 19.1.2026 15:40:23 (limit 19.1.2026 15:39:48) |
| 62 000 Kč | 19.1.2026 15:40:23 |
| 61 000 Kč | 19.1.2026 15:40:18 (limit 19.1.2026 15:39:48) |
| 60 000 Kč | 19.1.2026 15:40:18 |
| 59 000 Kč | 19.1.2026 15:40:12 (limit 19.1.2026 15:39:48) |
| 58 000 Kč | 19.1.2026 15:40:12 |
| 57 000 Kč | 19.1.2026 15:39:41 |
| 56 000 Kč | 19.1.2026 15:32:57 |