40. Zátiší s jídlem

Autor: Jan Bauch
(1898)

Signováno v malbě vpravo dole, datováno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 44,2 cm, šířka: 54,5 cm, rámování: 58 x 69,3 cm

Konec aukce: 06.04.2022 18:39

Dosažená cena: 75 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Seznam příhozů (77)

75 000 Kč6.4.2022 18:31:58 (limit 4.4.2022 16:26:00)
74 000 Kč6.4.2022 18:31:58
73 000 Kč6.4.2022 18:30:03 (limit 4.4.2022 16:26:00)
72 000 Kč6.4.2022 18:30:03
71 000 Kč6.4.2022 18:18:07 (limit 4.4.2022 16:26:00)
70 000 Kč6.4.2022 18:18:07
69 000 Kč6.4.2022 18:13:43 (limit 4.4.2022 16:26:00)
68 000 Kč6.4.2022 18:13:43
67 000 Kč6.4.2022 18:02:23 (limit 4.4.2022 16:26:00)
66 000 Kč6.4.2022 18:02:23
65 000 Kč6.4.2022 17:38:06 (limit 4.4.2022 16:26:00)
64 000 Kč6.4.2022 17:38:06
63 000 Kč6.4.2022 17:38:03 (limit 4.4.2022 16:26:00)
62 000 Kč6.4.2022 17:38:03
61 000 Kč6.4.2022 17:38:00 (limit 4.4.2022 16:26:00)