Signováno v malbě vpravo dole, datováno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 44,2 cm, šířka: 54,5 cm, rámování: 58 x 69,3 cm
Konec aukce: 06.04.2022 18:39
Dosažená cena: 75 000 Kč
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Seznam příhozů (77)