40. Zátiší s jídlem

Autor: Jan Bauch
(1898)

Signováno v malbě vpravo dole, datováno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 44,2 cm, šířka: 54,5 cm, rámování: 58 x 69,3 cm

Konec aukce: 06.04.2022 18:39

Dosažená cena: 75 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Seznam příhozů (77)

60 000 Kč6.4.2022 17:37:59
59 000 Kč6.4.2022 14:49:08 (limit 4.4.2022 16:26:00)
58 000 Kč6.4.2022 14:49:08
57 000 Kč6.4.2022 14:49:02 (limit 4.4.2022 16:26:00)
56 000 Kč6.4.2022 14:49:02
55 000 Kč4.4.2022 20:42:49 (limit 4.4.2022 16:26:00)
54 000 Kč4.4.2022 20:42:49
53 000 Kč4.4.2022 20:42:46 (limit 4.4.2022 16:26:00)
52 000 Kč4.4.2022 20:42:46
51 000 Kč4.4.2022 20:42:42 (limit 4.4.2022 16:26:00)
50 000 Kč4.4.2022 20:42:42
49 500 Kč4.4.2022 20:42:39 (limit 4.4.2022 16:26:00)
49 000 Kč4.4.2022 20:42:39
48 500 Kč4.4.2022 20:42:35 (limit 4.4.2022 16:26:00)
48 000 Kč4.4.2022 20:42:35