Signováno vpravo dole.
Technika: Tempera/olej
Výška: 47 cm, šířka: 43 cm, rámování: 72,5 x 68,5
Konec aukce: 09.12.2025 19:39
Dosažená cena: 47 500 Kč
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Seznam příhozů (32)
| 47 500 Kč | 9.12.2025 19:03:00 |
| 47 000 Kč | 9.12.2025 19:02:40 (limit 9.12.2025 17:09:50) |
| 47 000 Kč | 9.12.2025 19:02:40 |
| 46 500 Kč | 9.12.2025 19:00:49 (limit 9.12.2025 17:09:50) |
| 46 000 Kč | 9.12.2025 19:00:49 |
| 45 500 Kč | 9.12.2025 19:00:28 (limit 9.12.2025 17:09:50) |
| 45 000 Kč | 9.12.2025 19:00:28 |
| 44 500 Kč | 9.12.2025 18:36:00 (limit 9.12.2025 17:09:50) |
| 44 000 Kč | 9.12.2025 18:36:00 |
| 43 000 Kč | 9.12.2025 18:34:15 (limit 9.12.2025 17:09:50) |
| 42 500 Kč | 9.12.2025 18:34:14 |
| 40 500 Kč | 9.12.2025 18:33:11 (limit 9.12.2025 17:09:50) |
| 40 000 Kč | 9.12.2025 18:33:11 |
| 39 000 Kč | 9.12.2025 18:32:53 (limit 9.12.2025 17:09:50) |
| 38 500 Kč | 9.12.2025 18:32:53 |