100. Letní setkání

Autor: Jan Bauch
(1898)

Signováno vpravo dole.
Technika: Tempera/olej
Výška: 47 cm, šířka: 43 cm, rámování: 72,5 x 68,5

Konec aukce: 09.12.2025 19:39

Dosažená cena: 47 500 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Seznam příhozů (32)

25 500 Kč9.12.2025 17:01:10
25 000 Kč9.12.2025 14:33:28