Signováno vpravo dole.
Technika: Tempera/olej
Výška: 47 cm, šířka: 43 cm, rámování: 72,5 x 68,5
Konec aukce: 09.12.2025 19:39
Dosažená cena: 47 500 Kč
Vyvolávací cena: 25 000 Kč