Signováno vpravo dole.
Technika: Tempera/olej
Výška: 47 cm, šířka: 43 cm, rámování: 72,5 x 68,5
Konec aukce: 09.12.2025 19:39
Dosažená cena: 47 500 Kč
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Seznam příhozů (32)
| 36 500 Kč | 9.12.2025 18:32:06 (limit 9.12.2025 17:09:50) |
| 36 000 Kč | 9.12.2025 18:32:06 |
| 34 000 Kč | 9.12.2025 18:25:27 (limit 9.12.2025 17:09:50) |
| 33 500 Kč | 9.12.2025 18:25:27 |
| 31 500 Kč | 9.12.2025 18:24:54 (limit 9.12.2025 17:09:50) |
| 31 000 Kč | 9.12.2025 18:24:54 |
| 30 000 Kč | 9.12.2025 17:39:16 (limit 9.12.2025 17:09:50) |
| 29 500 Kč | 9.12.2025 17:39:16 |
| 29 000 Kč | 9.12.2025 17:39:14 (limit 9.12.2025 17:09:50) |
| 28 500 Kč | 9.12.2025 17:39:14 |
| 28 000 Kč | 9.12.2025 17:39:10 (limit 9.12.2025 17:09:50) |
| 27 500 Kč | 9.12.2025 17:39:10 |
| 27 000 Kč | 9.12.2025 17:39:07 (limit 9.12.2025 17:09:50) |
| 26 500 Kč | 9.12.2025 17:39:07 |
| 26 000 Kč | 9.12.2025 17:09:50 (limit 9.12.2025 17:09:50) |