100. Letní setkání

Autor: Jan Bauch
(1898)

Signováno vpravo dole.
Technika: Tempera/olej
Výška: 47 cm, šířka: 43 cm, rámování: 72,5 x 68,5

Konec aukce: 09.12.2025 19:39

Dosažená cena: 47 500 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Seznam příhozů (32)

36 500 Kč9.12.2025 18:32:06 (limit 9.12.2025 17:09:50)
36 000 Kč9.12.2025 18:32:06
34 000 Kč9.12.2025 18:25:27 (limit 9.12.2025 17:09:50)
33 500 Kč9.12.2025 18:25:27
31 500 Kč9.12.2025 18:24:54 (limit 9.12.2025 17:09:50)
31 000 Kč9.12.2025 18:24:54
30 000 Kč9.12.2025 17:39:16 (limit 9.12.2025 17:09:50)
29 500 Kč9.12.2025 17:39:16
29 000 Kč9.12.2025 17:39:14 (limit 9.12.2025 17:09:50)
28 500 Kč9.12.2025 17:39:14
28 000 Kč9.12.2025 17:39:10 (limit 9.12.2025 17:09:50)
27 500 Kč9.12.2025 17:39:10
27 000 Kč9.12.2025 17:39:07 (limit 9.12.2025 17:09:50)
26 500 Kč9.12.2025 17:39:07
26 000 Kč9.12.2025 17:09:50 (limit 9.12.2025 17:09:50)