Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 55 cm, šířka: 60 cm, rámování: 63 x 67,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 22.07.2024 19:05
Dosažená cena: 5 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (22)