Technika: Olej na plátně
Výška: 80 cm, šířka: 70 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 18:35
Dosažená cena: 70 100 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (110)
| 70 100 Kč | 9.12.2025 18:30:01 (limit 9.12.2025 18:28:12) |
| 69 100 Kč | 9.12.2025 18:30:01 |
| 68 100 Kč | 9.12.2025 18:26:57 (limit 9.12.2025 18:23:52) |
| 67 100 Kč | 9.12.2025 18:26:57 |
| 66 100 Kč | 9.12.2025 18:26:09 (limit 9.12.2025 18:23:52) |
| 65 100 Kč | 9.12.2025 18:26:09 |
| 64 100 Kč | 9.12.2025 18:26:06 (limit 9.12.2025 18:23:52) |
| 63 100 Kč | 9.12.2025 18:26:06 |
| 62 100 Kč | 9.12.2025 18:26:04 (limit 9.12.2025 18:23:52) |
| 61 100 Kč | 9.12.2025 18:26:04 |
| 60 100 Kč | 9.12.2025 18:23:14 (limit 9.12.2025 18:20:26) |
| 59 100 Kč | 9.12.2025 18:23:14 |
| 54 100 Kč | 9.12.2025 18:20:57 (limit 9.12.2025 18:20:26) |
| 53 100 Kč | 9.12.2025 18:20:57 |
| 52 100 Kč | 9.12.2025 18:20:09 (limit 9.12.2025 18:11:15) |