11. Otec a syn

Autor: Patrik Saudek

Technika: Olej na plátně
Výška: 80 cm, šířka: 70 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 18:35

Dosažená cena: 70 100 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (110)

70 100 Kč9.12.2025 18:30:01 (limit 9.12.2025 18:28:12)
69 100 Kč9.12.2025 18:30:01
68 100 Kč9.12.2025 18:26:57 (limit 9.12.2025 18:23:52)
67 100 Kč9.12.2025 18:26:57
66 100 Kč9.12.2025 18:26:09 (limit 9.12.2025 18:23:52)
65 100 Kč9.12.2025 18:26:09
64 100 Kč9.12.2025 18:26:06 (limit 9.12.2025 18:23:52)
63 100 Kč9.12.2025 18:26:06
62 100 Kč9.12.2025 18:26:04 (limit 9.12.2025 18:23:52)
61 100 Kč9.12.2025 18:26:04
60 100 Kč9.12.2025 18:23:14 (limit 9.12.2025 18:20:26)
59 100 Kč9.12.2025 18:23:14
54 100 Kč9.12.2025 18:20:57 (limit 9.12.2025 18:20:26)
53 100 Kč9.12.2025 18:20:57
52 100 Kč9.12.2025 18:20:09 (limit 9.12.2025 18:11:15)